Menu
Your Cart

Evakuace

Evakuace
Evakuace
Evakuace
Informace o hře
Herní doba 75-150 min.
Počet hráčů 1-4
Věk 14+
Evakuace

"Rychle na loď! Dvanáct domů z našeho města už shořelo!"

Ve hře Evakuace je život na naší planetě spalován díky stále intenzivnějšímu slunečnímu záření, takže se všichni snaží přesunout všechny lidi a továrny na svém území ze "staré" planety na novou - a mají na to jen čtyři kola.

Hru začínáte s plně funkční ekonomikou a v průběhu hry musíte tuto ekonomiku rozebrat a přesunout. Příjmy na staré planetě se časem zmenšují a produkce pravděpodobně nebude o moc lepší, dokud se na nové planetě neusadíte a nerozjedete to tam. Suroviny nelze na jednotlivých planetách míchat, takže musíte věnovat plánování zvláštní pozornost.

K tomu si vybíráte akce z hráčské desky, přičemž expertní varianta vám do ruky přidává karty, které vám umožňují vybrat si další akce a kombinovat je. Každá akce má svou hodnotu a součet těchto akcí je důležitý pro bonus "na konci kola". Hráči navíc posouvají své značky po orbitální dráze na základě hodnoty svých akcí.

Pokud se vám podaří zvýšit produkci tří surovin na úroveň 8 a mít na nové planetě tři stroje virtuální reality, vyhráváte. V opačném případě si hráči po čtyřech kolech porovnají skóre. Evakuace obsahuje moduly, které přidávají nové herní možnosti.

Počet hráčů:
1-4
Herní doba:
75-150 min.
Věk:
14+
0 Kč
Cena bez DPH: 0 Kč

Obsah krabice:

Chcete ve VAŠEM obchodu prodávat NAŠE hry?

"PODMOŘSKÁ MĚSTA" jsou 50. nejlepší hrou na světě a 40. nejlepší strategickou hrou všech dob.