Zamneme si ruce a hurá na testování. Na průměrný stůl se hra docela vejde testování probíhá dobře hráči si hru chválí. Grafika je sice jen orientační, ale vypadá pro hráče docela funkční.

Spokojenost je a blíží se závěrečný dialog s jedním z testerů: „Hra dobrá klidně bych si zahrál znova. Akorát tam na té druhé straně stolu vedle hrací desky tam jsou takové ty speciální karty s kreditem co jste kupovali. Tam já tedy celou hru vůbec nevidím co na těch kartách je. A z toho bylo docela dost bodů že ano?“

Co říkáš drahá, že nebudeme dodávat dalekohled do hry ? Stačily by přeci jen dva pro ty na druhé straně stolu ne ?  Myslíš že ne ? Ani když to tam máme tak docela pěkně uspořádané se to nevyplatí říkáš ? No dobrá tak znova, materiál vedle a karty doprostřed….

Prostředek dnešního hlavního plánu už obsahuje nejenom vyložené 3-kreditové speciální karty, ale také balíček 1-kreditových a 2-kreditových karet a k tomu speciální úkoly. Ty jsou ve hře nové a zaujímají tak mírně interaktivní prvek pro soutěživé a bojovné hráče.